Dveřní panty pro dřevěné dveře

Úvod dveřn panty

Více možností

Dveřní panty respektive závěsy nabízíme od renomovaných firem SFS intec, SIMONSWERK a AGB na vchodové a interiérové dveře. Panty se liší nosností, způsobem montáže a komfortem. Mezi špičkové produkty na vchodové dveře doporučujeme 3D panty BAKA Protect (Simonswerk) a EASY 3D (SFS intec), které vynikají velice dobrým zpracováním a bezpečností.

Dveřní závěsy výrobce SIMMONSWERK

Jak již bylo zmíněno TOP produktem jsou pro nás BAKA Protect panty pro vchodové dveře, které s koncem minulého roku prodělaly změny jak po designové tak po technické stránce (např. byla zvýšena nosnost). Dalším zajímavým produktem jsou panty TECTUS pro luxusní bezfalcové dveře, jedná se o velice moderní vzhled dveří.

Ke stažení Katalogový list SIMMONSWERK

Dveřní závěsy výrobce SFS intec

Pro masivní dřevěné dveře fungují a dodávají na luxusním vzhledu panty EASY 3D. Italský výrobce SFS intec nabízí i klasické 3D panty s průměrem 20mm pro vchodové a 15mm pro interiérové dveře. Výhodou těchto pantů je stupňovitý závit, kvalita a rozumná cena.

Ke stažení Katalogový list SFS INTEC

Dveřní závěsy výrobce AGB

Tento italský výrobce nabízí velice dobrý poměr kvality a ceny. Vyrábí 3D panty pro vchodové a interiérové dveře. V sortimentu naleznete i 14mm 3D panty, které jsou lepším řešením pro špaletová okna, protože mají možnost seřízení ve všech třech směrech.

Ke stažení Katalogový list AGB ITALY